Acer

 

https://fitwheels.eu/

 

Życzenia Bożonarodzenowe

Kategoria

Dziś Wigilia Bożego Narodzenia,

 

Święta Bożego Narodzenia  w naszej tradycji i kulturze to czas wyjątkowy. Czas, w którym ludzie potrafią przelecieć pół świata, by spotkać się  z bliskimi. Tej bliskości przede wszystkim Wam życzę. Wam, czyli naszej ekipie Road-Racng.pl członkom Waszych rodzin, bliskim przyjaciołom. Najserdeczniejsze życzenia również dla Wszystkich, którzy nas wspierają, kibicują nam i dobrze nam życzą.

Road-Racing.pl to szczególne miejsce dla mnie i myślę też dla Was kolarzy i kolarek. To miejsce, w którym  w praktyce wdrażamy to jak powinna działać grupa ludzi jak się wspierać jak nie żałować zaangażowania. Jako pozytyw z tego zaangażowania jest hasło You Will Never Ride Alone. Siła człowieka rośnie jak jest pomnożona przez liczbę kolegów koleżanek. Uciekanie od egoizmu jest trudne  w tych czasach, ale możliwe. Dowodem na o jesteśmy my Road-Racing.pl. Ile razy się uśmiałem  w tym roku, ile razy byłem  z nas dumny tylko ja Wiem. Road-Racing.pl nauczył mnie też, że siła jest  w różnorodności. Nie próbujemy reformować ludzi na siłę. Ludzie są różni  w swej różnorodności potrafią również wspierać społeczność, której są częścią.

Road-Racing.pl to również sporo ciekawych emocjonujących projektów nowoczesnych i skutecznych . Takaich jak na przykłada eliminacje do TTT na segmencie STRAVY. Idealnie wyłoniły nam tegoroczną czołówkę klubu. A ile przy tym była planów strategii ustaleń kierunku wiatru itd oj działo się.

Wielką przygodą jest dla nas i nadal będzie wyścig Dog's Head Predator. Wyścig, którego pomysł urodził się  w mojej głowie w 2015r i rozwijałem go wraz  z ekipa Road-Racing.pl  od ustawki do wyścigu na 435 osób Drugi rok  z rzędu  w cyklu Via Dolny Śląsk. Z taka ekipą jak Road-Racing.pl, wiem kilka rzeczy z góry znowu będziemy mieli świetny plakat, doskonałe jedzenie i kawę i wiele innych atrakcji. Gmina Gromadka wspaniale nas wspiera mamy również wsparcie Starostwa Bolesławieckiego. Osobą, która wsparła i uwierzyła  w moc tej trasy i miejsca od początku był Łukasz Łopuszyński. Przy tej okazji i jego wymienię bez niego pewnie wyglądało by to inaczej . Jak dokładnie nie wiem, ale na pewno inaczej.Jak Łukasz stanie na podium M40 biorę urlop na żądanie i świętujemy 2 dni.

Mamy tez kolejne plany na podróże po kolarskich zakątkach Europy. Jak jest ekipa wszystko jest mozliwe Wam życzę równeiz przynależności do fajnych zgranych ekip, to ubarwia pozytywnie życie.

Świętujmy....

.(mały bonus 15 sekund radości na Jaworskiej Pajdzie chleba ten gość  w czerwonej bluzie Road-Racing.pl to autor tego wpisu i prezes Road-Racing.pl)

https://www.youtube.com/watch?v=eeUUsgl850c

 

Bartosz Kasprzyk

Road-Racing.pl