Acer

 

https://fitwheels.eu/

 

Szczpen Paszek Mistrzem Polski 2019 Masters w Kolarstwie Przełajowym

Kategoria

Mistrzostwa Polski Masters w Kolarstwie Przełajowym

 -Złoty Medal Szczepana Paszka  (Bikestacja.pl/Fitwheels.eu)w kat Masters M30

 

W Niedzielę 12-01-2019 odbyły się  w Strzelcach Krajeńskich Mistrzostwa Polski  w kolarstwie przełajowym . Rywalizowano  w kategoriach Elita Masters i amator.

Szczepan Paszek
Autor zdjęcia Piotr Łabziewicz na zdjęciu Szczepan Paszek

 

Szczepan Paszek  z Bolesławieckiego Teamu Bikestacja.pl Fitwheels.eu wystartował  w kategorii Masters I. Cały sezon budował formę i szlifował technikę pod te docelowe zawody. 50 minut skrajnie wyczerpującego wysiłku Niesamowita dla mnie dawka techniki i umiejętności kolarskich. Trudna błotnista trasa  w Strzelcach zawiesiła poprzeczkę nad kolarzami bardzo wysoko.

Szczepan Paszek
autor zdjęcia Piotr Łabziewicz na zdjęciu Szczepan Paszek

 

Trenerem Szczepana jest dr. Sabina Rzepka. Zaawansowane profesjonalne i przemyślane metody treningowe plus talent i pracowitość Szczepana przyniosły efekt  w Postaci drugiego już Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym dla Szczepana. To wielka radość dla zawodnika i jego kibiców. Kolarze naszego Teamu kibicowali  Szczepanowi, dzięki transmisji na Facebooku. Na miejscu  w strzelcach zameldował się Artur i Mariusz. Mieli okazje kibicować na żywo. Uwielbiam kibicować jak jadą znajomi lub kolarze naszego Teamu. Wiem tez bo nie raz widziałem  w akcji Szczepana, że jeździ bardzo widowiskowo i ma kontakt fajny kontakt  z publicznością .

Szczepan Paszek
autor Zdjęcia Piotr Łabziewicz Szczepan Paszek Mistrz Polski Masters CX

Emocje są nie  z tej ziemi, aż lekko zazdroszczę chłopakom będącym na miejscu. Gratuluję  zdobycie Mistrzostwa Polski Masters w imieniu zawodników naszego Teamu i swoim własnym. Życzymy też dalszych sukcesów! Tak trzymaj Szczepan!!

 

Zdjęcia  na stronie również autorstwa Piotra Łabziewicza - Seven Perceptus Team

Bartosz Kasprzyk

Prezes Road-Racing.pl