Acer

 

https://fitwheels.eu/

 

Sunday Cycling 6-10-2019

Kategoria

Mijający weekend obfitował  w wielkie sukcesy kolarzy Road-Racng.pl. Przejdę do ich omówienia.

nn
Krzysztof Leszczyński (Road-Racing.pl) Mistrz kat M20 dystans Mega M20

Zaczniemy od Sobotniego wyścigu  w Wolsztynie z cyklu Kaczmarek Electric MTB. Nasz kolarz Krzysztof Leszczyński wygrał  w kategorii zawody. Wygrał też generalkę tego cyklu na dystansie mega. Wielkie gratulacje od całego klubu. Krzysiek  w nagrodę dostał bardzo cenne nagrody. OD tej strony KE MTB trzyma poziom kupon na zakupy  w DT4You wartości 2000 zł i dodatkowe nagrody na pewno cieszą i są motywacją do kolejnych zwycięstw. To nie jedyne zwycięstwo  w Klasyfikacji Generalnej kolarza Road-Racing.pl. Kolejne dekoracje już na Spadających Liściach,  w Sobótce. Wielkie gratulacje dla bardzo sympatycznego kolarza naszej ekipy, jakim jest Krzysiek!! To kolarz, który nigdy nie marudzie i szuka rozwiązań, a nie kolejnych problemów. Regularny trening i pozytywne podejście do zawodów skutkuje sukcesami  w MTB i na szosie. Przypomnę, że Krzysztof zajął 2 miejsce  na wyścigu  w Żmigrodzie na dystansie PRO. Jak przez Żmigród na przejeżdżała grupa,  w której jechał Krzysztof. Grupa  z najmocniejszymi kolarzami dystansu PRO, miało się wrażenie, jak by minął nas pociąg pospieszny… Jeszcze raz gratulację Krzysztof i życzenia wielu sukcesów  w nadchodzących sezonach.

W Środzie Śląskiej skąd pochodzi dwóch naszych kolarzy Maciej Rybicki i Łukasz Dwornicki Odbył się dziś 8 Klasyk Pamięci. Płaski szybki wyścig rozgrywany na szosach wokół Środy Śląskiej. Nasz skład dzisiejszy to na dystansie długim

Kolarstwo Bolesławiec
Kamil Maciek Łukasz - Road-Racing.pl
  1. Maciej Rybicki
  2. Kamil Gromnicki
  3. Łukasz Łopuszyński
  4. Karolina Przybylak

Na krótkim:

  1. Łukasz Dwornicki
  2. Radek Mazur

Wyścig zasadniczo płaski z jedną hopką. Zróżnicowana jakość asfaltów i bardzo wysokie tempo od startu. Zerknąłem po rozmowach z chłopakami na niezawodne źródło informacji, czyli na Stravę. Na pierwszych kilometrach peleton leciał  z prędkością 48-49 km/h, czyli żwawo.

 

kolarstwo bolesławiec
Maciej Rybicki zwyciężca kat M30 dystans długi, Klasyk Pamięci Środa Sląska

 

Wyścig ułożył się po myśli naszych kolarzy. Maciej wygrał kategorię na dystansie Pro. Drugie miejsce na tym dystansie zajął Łukasz Młynarski z Rometa. Trzeci był Paweł Jamro  ze Świdnicy. Wyścig na dystansie długim open  wygrał Damian Miela Strefa-Sportu.pl Praktyka na torze i świetny lead-out w wykonaniu Kamila Gromnickiego to źródła sukcesu Macieja.  Kamil i Maciek fajnie współpracują ze sobą na wyścigach obaj szybcy obaj dynamiczni. Kamil i Maciek fajnie poruszają się w peletonie. Łukasz finiszował w pierwszej grupie. To kolejny finisz  w czołówce. Przed Łukaszem dopracowanie ostatnich 500 metrów. Do tego momentu wszystko już jest ok. To i tak bardzo szybki rozwój, jak na amatora, który do kolarstwa przeszedł z sportów siłowych.

Na długim dystansie w kategorii Kobiet 2 miejsce zajęła Karolina Przybylak (Road-Racing.pl) To pierwsza dziewczyna w naszym składzie. póki co jedyna, ale nie wykluczamy, że powiększymy kobiecy skład  w naszej ekipie.

Na krótkim dystansie bardzo ładnie pojechał Łukasz Dwornicki z naszej ekipy, wygrał kategorię M20. Świetny występ wysokie tempo, średnia na krótkim ponad 41 km/h. U siebie zwycięstwo ma swój smak. Smak ten mieli dziś okazję poczuć obaj nasi kolarze ze Środy Śląskiej Maciek Rybicki i Łukasz Dwornicki. Brawo chłopaki świetna robota!!

 

Kolarstwo Bolesłąwiec
Łukasz Dwornicki 1 miejsce dystans krótki M20 Klasyk Pamięci Środa Sląska

 

W wyścigu organizowanym przez Maćka Bodnara wystartował Bartek Prekiel. Awaria przerzutki na 6 kilometrów do mety nie zniechęciła Bartka. Dojechał ostatecznie do mety, zajmując 6 miejsce w kategorii M3. Brawo Barto za nie poddawanie się, gdy sprzęt szwankuję!

Obecny sezon dobiega końca. Wracam czasem myślami do 2014 roku do początków Road-Racing.pl Do czasu, gdy stały przede mną tak prozaiczne sprawy, jak choćby wymyślenie nazwy ekipy. Nie wspomnę już o tym, że trzeba było zebrać ekipę jakoś się ogarnąć ze strojami i zacząć Tworzyć historię naszej ekipy. Energi mi nie brakowało. A dziś patrzę na ekipę, która zdobywa  w sezonie całe naręcza nagród i ma mnóstwo sukcesów. To bardzo ważne, ale nie najważniejsze. Najważniejsze są dobre relację i świadomość bycia  w ekipie, która  z byle powodu nigdy Cię nie zostawi. Co prawda to Liverpool FC jest identyfikowany z hasłem "You Will Never Walk Alone". W Road-Racing.pl też się ono spełnia, i o to zawsze będę zabiegał. Tylko  w jedności siła. Jak wiecie, nie mam uprzedzeń do innych sportów. Nie naśladuję debilnego naśmiewania się  z m.in. Piłki Nożnej. Zamieszczam Wam link do wykonania hymnu przez cały stadion Liverpoll FC ponoć najlepszego  w historii https://youtu.be/Go-jJlGd1so .

Szanując legendarny hymn Liverpoolu dopasowuję go do naszej specyfiki. Kolarskiej specyfiki

Road-Racing.pl- You Will Never Ride Alone.

Hasło pasuję do naszej ekipy. Tacy chcemy być i tacy jesteśmy. Polecam nasz ostatni hit na kanale YouTube. https://youtu.be/gGHOzZMUGgY kanał się rozwija. Prawie 150 subskrypcji i prawie 30000 wyświetleń. Powoli idziemy do przodu i  z tym tematem 😉 Polecam film z Giantem na tarczach i zachęcam do polecania nas znajomym oraz subskrypcji kanału jak ktoś tego jeszcze nie zrobił. Do następnego tygodnia!

 

Bartosz Kasprzyk

Road-Racing.pl