Acer

 

https://fitwheels.eu/

 

Konkurs okazji Vuelta Espana z firmą Acer.

Cześć

 

Cześć😀Tak jak obiecałem po nierozstrzygniętym konkursie z okazji Tour de France, organizujemy drugi konkurs. Sponsorem jest firma Acer- główny Partner teamu Road-Racing.pl Taki Headset to doskonała jakość dźwięku i nowe doznania podczas gry lub słuchania muzyki.

 

..
Predator Headset

 

Tym razem musi ktoś wygrać ;-).Do wygrania Headset Gamingowy Predator. Zasady są proste a pytanie dwa. Kto wygra Vuelta Espana 2019. Oraz jaką przewagę w sekundach będzie miał nad drugim kolarzem klasyfikacji generalnej.

Wygrywa ta osoba, która prawidłowo wytypuje zwycięzcę w kategorii generalnej oraz poda najbliższą prawdziwej lub prawdziwą stratę drugiego zawodnika. Czyli jak nie uda się trafić co do sekundy, wygra ten, lub ta, ;-) kto będzie najbliżej prawdy. Warunki dodatkowe:

polubiony profil Road-Racing.pl na Facebooku,

polubiony kanał Road-Racing.pl Official Channel na YouTube https://www.youtube.com/channel/UCRTNA6bZ48ZmrdoWqqDlgNA?view_as=subscriber,

Czas na głosowanie do 8 września.Nie można powielać typów zamieszczonych już na profilu FB Road-Racing.pl czyli jak ktoś zagłosuję Wout Poels 25 sekund , nie można typować tego samego wyniku i kolarza.

Zasady są proste tym razem musi ktoś wygrać!! 

Podaję link do listy startowej Vuelata Espana 2019 . Z tych zawodników wybieramy zwycięzcę. Czas na głosowanie do 8 września 2019 do północy. Powodzenia i dobrej zabawy przy kibicowaniu na Vuelta. Przypominam że startuję nasz najlepszy kolarz na GC Rafał Majka może to on ogoli?

https://naszosie.pl/vuelta-a-espana-lista-startowa/

 

Road-Racng.pl