Acer

 

https://fitwheels.eu/

 

Predator Gravel-2024

Stowarzyszenie Road-Rcing.pl 4 rok  z rzędu organizuję wyścigi Gravelowe. Tym razem proponujemy 3 edycje . Rozegranie 3 edycji tworzy warunki do utworzenia klasyfikacji generalnej na naszych wyścigach. Rozpoczynamy nową dla Was edycją  w Węglińcu. Malownicze położone miasteczko  sercu Borów Dolnośląskich zaprasza Was kolarzy 18 maja. Edycja  z trasą opierająca dech  w piersiach. Trasa wyścigu będzie sie wiła wokół Węglinieckich stawów. Widoki i klimat jest niepowtarzalny. Może czołówka nie zapamięta zbyt wiele ,ale już reszcie stawki polecam się  raz na jakiś czas rozejrzeć ;-).

 

link do zapisów Zapraaszamy!!!!

 

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=9268?dark=0

zz

Druga edycja to mocno szutrowa Osiecznica. Po raz kolejny piękne otoczenie Borów Dolnośląskich szybka twarda trasa i mini podjazdy ana trasie. Na kolarzy czeka na koniec długa i falująca prosta finiszowa.

ffkk

Trzecia i finałowa edycja to nasza "domowa edycja "  z Bolesławca pochodzi stowarzyszenie Road-Racing.pl. Szybko szybka trasa będąca mieszanką duktów i szutrów. Klimatyczne biuro zawodów pod Bolesławieckim wiaduktem. Oraz  w tym roku specjalna impreza towarzysząca- Mistrzostwa Polski Dziennikarzy i Twórców cyfrowych.

..hh

link do strony cyklu Predator Gravel:

http://predatorgravel.pl/

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=9268?dark=0

Bartosz Kasprzyk

Prezes Eoad-Racing.pl

Dyrektor Cyklu Predator Gravel