Acer

 

https://fitwheels.eu/

 

Życznia Świąteczne Road-Racing.pl

Życzenia Świąteczne od Road-Racing.pl

 

Czas przed Świętami Bożego Narodzenia  w naszej kulturze to czas radości czas spdania czasu z rodziną. Klimat Świąt jest jedyny i niepowtarzalny. Jest czas na spokojną muzyk  z domowego sprzętu audio. Dzieci prowadzą w domach zorganizowane poszukiwania prezentów. S a  w stanie  w ciągu godziny do dwóch odkryć nawet  w dużym domu kryjówki rodziców. Chyba że rodzice uprzedzeni zwyczajami swoich pociech prezenty zakopią  w ogrodzie 😉.

W takim klimacie chciałbym złożyć wszystkim n czytelnikom Portalu Road-Racing.pl- naszym sympatykom  i kolarzom należącym do Road-Racing.pl  życzenia zdrowych, spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

Za nami rok pełen wrażeń. Na stowarzyszenia rozwija się. Jak już wiadomo wyścig szosowy który będziemy organizować po raz 4 Dog’s Head Predator dołączył do Via Dolny Śląsk Najbardziej prestiżowego i najmocniej obsadzonego cyklu wyścigów szosowych w Polsce. 19 maja będzie szczególnym dniem w historii naszego stowarzyszenia, spełnią si wtedy również moje osobiste marzenia zorganizowania dużego wyścigu szosowego. Moi znajomi i ekpa Road-Racing.pl Wiedzą jak niestrudzenie do tego dążyłem . Ustawki kolarskie, challenge na podjazdach w Dolinie Bobru i bliżej Jeleniej Góry. Ustawki na trasie samego Dog’s Heada. To wszystko przy współpracy niezawodnej ekipy Road-Racing.pl, doprowadziło nas do miejsca, w którym dziś jesteśmy. Mając zaszczyt przewodniczenia naszemu stowarzyszeniu, czuj si pewnie gdy moi koledzy są wokół mnie. Wiem, że damy rade. Zorganizujemy Wyścig będący częścią a Via Dolny ŚŁąsk, ale będzie on miał cechy charakterystyczne dla naszych imprez. Czyli postaramy si Wam kolarze na miare naszych możliwości nieba przychylić. Mam nadziej że tym razem nie z wodą 😉. Cykl organizowany przez Via Dolny Śląsk już   w zeszłym roku zdecydowanie przerósł swoją konkurenci  w Polsce. Można było spokojnie usiąść na laurach i cieszyć si  z bycia numerem 1. Bartek Huzarski i Via Dolny Śląsk postanowiły podnieść poprzeczkę. Wzrosła liczba wyścigów. Organizacja i klimat tych wyścigów od pierwszej imprezy są bez zarzutu. Choć sam na wyścigach walcz bardziej ze sobą to bardzo lubi na nie jeździć i towarzyszyć naszej ekipie.

To na razie nieoficjalne wieści, ale Road-Racing.pl wzmacnia się istotnie, od nowego sezonu. Po dogadaniu ostatecznym spraw i sformalizowaniu przyjęcia nowych kolarzy do stowarzyszenia ogłosimy kto to taki będzie si ścigał w czarno czerwonych strojach  w przyszłym sezonie.

 Chciałem w imieniu stowarzyszenia podziękować naszym sponsorom firmie Acer i firmie Bruk-Bud. Oraz Parterom firmie Fiwheels.eu i Masszone Dzięki Wam jest nam łatwiej funkcjonować.

 

3 największe sukcesy mijającego sezonu .da Nas to 2 miejsce Oliwera Kahla i związanae  z tym emocje. Walka Maćka i pogoń Oliwera za uciekającym peletonem. Wzruszam si nieco jak wspominam te chwile. Choć to tylko amatorski wyścig to jak potężna była dawka emocji. Maciek czekający  w czołowej grupie na Oliwera. Oliwer goniący  z wszystkich sił grupę. Rozprowadzenie, ostatecznie 2 miejsce Oliwera, kąpiel w Baryczy Prezesa (zakłady to nasza specjalność) i eksplozja radości po wyścigu  w Teamie. Klimat Via Dolny Śląsk i Żmigrodu był dla nas niesamowity,

Drugi wielki sukces to zwycięstwo Tomka Łukawskiego na dystansie Giga  w jedynej górskiej edycji Kaczmarka. Tomek pokazał wielką moc i klasę pewnie zajmując pierwsze miejsce na praktycznie swoich rodzinnych trasach. Tomek urodził si i wychował po drugi stronie przełączy Rząśnickiej. To tam hartowała si pod okiem starszego brata Mirka stal. Treningi z Mirkiem wyrobiły  w Tomku odporność na wszelkie przeciwności. MTB to  w dalszym ciągu wielka pasja Tomka. W palmeras Tomka godne miejsce zajmuj koszulka z orłem za Mistrzostwo Polski MTB amatorów z 2012 roku. Wszystkie sukcesy Tomka cieszą mnie bardzo znamy si od 2013 roku. Czyli ładny kawałek czasu Wiele jego sukcesów miałem okazje obserwować osobiście z trasy wyścigu (podczas dublowania na drugim kółku giga zawodników z dystansu mega w Bikemaratonach 😉.

Trzeci wielki Sukces Road-Racing.pl to drugie miejsce  w etapówce MTB Bikeadventure zdobyte przez Jacka Sudóła. Jacek ściga si na bardzo fajnym poziomie już od jakiego czasu. Wycelował jednak  w 2018  z formą na ta 4 kluczowe dni i za rentował si  z doskonałej strony. Etapówka to inny rodzaj wysiłku, to kumulacja zmęczenia. Jacek poza tym biega 10 km  w tempie do którego ja potrzebuj roweru 😉.

Wspólnym sukcesem jak dla mnie była również bardzo sympatyczna impreza klubowa  w gronie 36 osób po Świeradowem.

Na razie czas relaksu odpoczynku i świętowania przed nami a za moment ostania prosta przed sezonem. Wszystkim Wam życzę raz jeszcze Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

 

Bartosz Kasprzyk

Prezes Stowarzyszenia

Road-Racing.pl

 

 

 

 

 

 

 

grafika pożyczona  z rowery.rzeszow.pl