Acer

 

https://fitwheels.eu/

 

Witamy w Road-Racing.pl - Karolina Przybylak

Kategoria

Mam przyjemność ogłosić pojawienie sie  w naszej ekipie pierwszej dziewczyny! Na razie proporcja jest mocno przechylona w Road-Racing.pl   w stronę mężczyzn, ale kto wie może to dopiero pierwszy krok  w kierunku zbilansowania składu ;-). Karolina przedstawi Wam się sama  w tekście poniżej.

Nazywam się Karolina Przybylak, mam 20 lat, pochodzę z Gostynia aktualnie mieszkam we Wrocławiu i uczę się w szkole policealnej na kierunku technik masażysta.

Moja przygoda z pięknym sportem jakim jest kolarstwo zaczęła w wieku 8 lat. Od dziecka lubiłam jeździć na rowerze, zawsze sprawiało mi to wielką radość. Kolarstwo nie jest obcym tematem w mojej rodzinie ponieważ mój tata i brat trenowali oraz ścigali się na wyścigach.
Od 2008r do 2013r trenowałam w KKS Gostyń, gdzie zdobywałam medale na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Na początku 2014 roku dołączyłam do klubu UKS TFP Jedynka Kórnik. W kategorii juniorka młodsza często zajmowałam czwarte miejsca na najważniejszych zawodach czyli na Ogólnopolskich Olimpiadach Młodzieży m.in.

 

kk

 

 

mm

4m OOM w jeździe indywidualnej na czas
4m OOM w OMNIUM na torze we Wrocławiu.
Pod koniec sezonu w październiku odbywają się Mistrzostwa Polski konkurencji nieolimpijskich na torze, gdzie zdobyłam brązowy medal Mistrzostw Polski w wyścigu punktowym.


Kategoria Juniorka, bardzo dobrze wspominam tą kategorię ponieważ zdobyłam, swój pierwszy cel i marzenie jakim był złoty medal Mistrzostw Polski. Moje osiągnięcia w roku 2016-2017 m.in.
Złoty medal Mistrzostw Polski konkurencji nieolimpijskich na torze wyścig eliminacyjny - 2016r
Złoty medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski w konkurencji keirin na torze w Pruszkowie - 2017r
Złoty medal Mistrzostw Polski na torze konkurencji nieolimpijskich na torze w Pruszkowie - 2017r
Złoty medal Mistrzostw Polski Elity w jeździe drużynowej na dochodzenie - 2017r
Zdobywałam również srebrne i brązowe medale na torze jak i szosie.


2018 - 2019 kategoria Orliczka.
W 2018r zdobyłam srebrny medal podczas Mistrzostw Polski w konkurencji nieolimpijskiej wyścigu scratch,
4 miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w konkurencji keirin
4 miejsce w Mistrzostwach Polski w konkurencji nieolimpijskiej wyścigu eliminacyjny.
W roku 2019 zdobyłam 5 miejsce w sprincie na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski na torze. Pod koniec sezonu po długich przemyśleniach i analizach w głowie doszłam do wniosku, że coś jest nie tak. Treningi przestały dawać mi radość. Postanowiłam zawiesić moją karierę w poważnym kolarstwie i odpocząć psychicznie i na nowo zacząć kochać rower, kolarstwo.
Jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa i chciałabym wrócić do poważnego ścigania się w elicie, tylko chcę wrócić mocniejsza z nową motywacja i "czystą głową" do walki!


Dziękuję wszystkim z KKS Gostyń, UKS TFP Jedynka Kórnik, za poświęcony czas, przekazywanie cennych rad, wsparcie.
Chciałabym też podziękować wszystkim, którzy mnie wspierali i wprowadzili do kolarstwa czyli mojej rodzinie, mojemu tacie, który toczył walkę z chorobą i pokazał, że nigdy nie można się poddawać i trzeba walczyć do samego końca a także, jeździł że mną na wyścigi, zawsze mnie wspierał, dawał cenne rady, a teraz kibicuje mi z góry. Mamie i bratu którzy zawsze są przy mnie i wspierają w moich decyzjach i wyborach ale nie tylko w tych momentach, po prostu są zawsze obok mnie. Dziękuję Kamilowi mojemu chłopakowi za pomoc i uspokajanie mnie w niektórych sytuacjach, dziękuję wszystkim oraz drużynie za przyjęcie do swojego zespołu!

 

Karolina po przyjęciu do naszej ekipy została objęta programem sponsorskim. Firma Extradom https://www.facebook.com/extradomboleslawiec/ Właścicielem firmy jest Marcin Cawricz kolarz Road-Racing.pl. Program obejmuje m in wsparcie trenerskie w sezonie 2020. Treningiem Karoliny zajmie się Tomasz Kiendyś - były zawodnik elity, a obecnie m.in. trener Kadry Polski U23.

Witaj w Teamie Karolina! . Sukcesów i radości z bycia częścią naszej ekipy.

 

Bartosz Kasprzyk

Road-Racing.pl