Acer

 

https://fitwheels.eu/

 

Witamy w Road-Racing.pl !

Transfer do Road-Racing.pl

Środek zimy a tu taki gorący news!

Z dniem dzisiejszym w skład członków Teamu Road-Racing.pl zostali przyjęci Igor Każmierczak, Kamil Gromnicki i Bartosz Prekiel. Do tej pory kolarze reprezentowali barwy Wrocławskiej ekipy PM Rider.

Spotkanie  w składzie Kamil Gromnicki Bartosz Prekiel, Igor Kaźmierczak, Łukasz Łopuszyński i ja Bartosz Kasprzyk odbyło si właśnie dziś.

Cała trójka to bardzo mocni kolarze i poważne wzmocnienie naszej Ekipy. Kamil zdominował całkowicie Via Dolny Śląsk w 2018 roku zdobył komplet punktów i wygrał każdy wyścig w którym startował. Bartek i Igor również jeździli mocno, 5 i 6 miejsce w generalce Via Dolny Śląsk to bardzo konkretne rezultaty.

jjj

Mnie najbardziej cieszy to że Road-Racingu dołączają sympatyczni weseli i fajni ludzie, bo to jest u nas kryterium podstawowe i niezmienne od początku. Nie możemy się doczekać wiosny wspólnych startów i treningów.

mkmkm
Kamil Gromnicki, Bartek Prekiel, Igor Każmierczak od dziś  w Road-Racing.pl

Witajcie w Ekipie Panowie. Acha liczę też, że Kamil dołączy do zespołu redaktorów Road-Racing.pl. Będzie szansa na naszym portalu jak wygląda wyścig okiem takiego odrzutowca 😉

 

Bartosz Kasprzyk

prezes Road-Racing.pl