Acer

 

https://fitwheels.eu/

 

Sukcesy na Szosowym Klasyku w Miękini

Kategoria

Kolejna edycja cyklu Via Dolny Sląsk/Szosowy Klasyk w Miekini juz za nami. Road-Racing.pl wystartował  w sporym składzie. Miało padać kolarze przygotowali się na cięzki warunki. Pogoda zaskoczyła nas jednak pozytywnie nie padało. Było rześko. Wyścig dobrze ułożył się dla będącego ostatnio  w wysokiej firmie Krzyśka Leszczyńskiego. Zdobył Mistrzostwo Polski Strażaków. Taka impreza rozgrywana była równolegle do podstawowych zawodów. Wysoka formę prezentuje również szykujący się na Górskie Mistrzostwa Polski amatorów Kamil Gromnicki. 2 Miejsce w kat na dystansie Pro zawsze cieszy choć niewiele zabrakło do pierwszej lokaty. Karolina wygrała dystans  w Kategorii Pro Kobiet  w K20. W naszą świetną kolarkę Dorotę Janusz wjechała rywalka na ostatnim zakręcie i posypały się szprychy  z koła. Dorota walcząc o tradycyjne dla niej pierwsze miejsce musiała na 200 metrów do mety wycofać  z wyścigu.

Ładnie na dystansie Fun zaprezentował się również Radek Mazur 8 miejsce to wartościowy rezultat  w tak wyrównanej stawce. 5 miejsce zajął  w swojej kategorii wiekowej Łukasz Dwornicki- finiszował  w pierwszej grupie.

Na uwagę zasługuje akcję świetnie dysponowanego  w tym sezonie Tomasza Kowalskiego  z Świdnicy na dystansie Pro zaatakował na pierwszym zakręcie i tak po 100 km doleciał do mety na pierwszym miejscu. Gratulacje. u nas do formy wraca Marek Beśka mocno tez pojechał Roman Smoleński obydwoje dystans Pro.

szosowy klasyk

Atmosfera jak na każdym wyścigu ekipy organizującej Bikemaraton i szosowy Klasyk była ekstra. Tak trzymać! Do zobaczenia najpierw  w Świdnicy a chwile później na wyścigu Gravelowym organizowanym przez Road-Racing.pl  w Bolesławcu.Sponsorem głównym imprezy jest marka PredatorShot a to znaczy że każdy kolarz może liczyc na fajny upominek po wyścigu oprócz puszki napoju! Warto równiez odwi3dzic Bolesławiec jedno  z najładniejszych miast na Dolnym Sląsku! Partnerem wyścigu jest równiez Gmina Miejska Bolesławiec i Fundacja Bliżej Serca.  Zapraszam na kanał Youtube Road-Racing.pl tam się sporo dzieje, Zapraszam również na Profil RoadRacingpl na Instagram. Z Road-Racing.pl warto być na bieżąco!!

 

Bartosz Kasprzyk

Road-Racing.pl