Acer

 

https://fitwheels.eu/

 

Rzeźnicy znowu w akcji - Bolesławieckie XC 2018

Kategoria

Już jutro długo oczekiwany wyścig XC w Bolesławcu. Na starej trasie na której odbywały się zawody  XC lata temu, wraca konkretne ściganie. Nie dość że trasa sama  w sobie jest technicznie wymagająca to jeszcze warunki będą takie jak na przedwiośniu. Kolarze to twarde sztuki i jutro można się spodziewać naprawdę emocjonujacego widowiska. Organizatorzy Bikestacja.pl i Klub Kolarski Xtrabike przygotowali na trasie przeszkody które można spotkać na wyścigach XC na świecie tj Leżące bale plus Rock-Garden. Trasa nie zawiera dłuższych podjazdów ale to nie czyni jej łatwiejszą. Nawierzchnia (błoto+topniejący snieg) wymagała będzie od kolarzy techniki i wyczucia możliwości swoich i roweru

kolarstwo szosowe
Rzeźnicy  w Twomarku jeszcze ;-)

Road-Racing.pl będzie reprezentowany przez znany już od lat duet. Bracia Łukawscy Tomasz i Mirek, uprawiają kolarstwo od wielu, wielu lat. Wspólne starty  w etapówkach i najcięższych zawodach MTB  w Polsce, utrwaliły wizerunek gości którzy na rowerze walczą do końca...Tomek powalczy jutro  w kat. Elita Mirek w Kategorii Masters 2. Z Tomkiem i  z Mirkiem na zawodach kolarskich byłem już kilkadziesiąt razy. Jedno zawsze wiem  z góry nigdy tanio skóry nie sprzedają, oj nie ;-) mirek i tomekTrzymamy kciuki chłopy. 

Trzymamy też kciuki za wszystkich którzy staną na starcie. Kibicujemy oczywiście zawodnikom 4  w sumie Bolesławieckich klubów. Wspieramy również dopingiem przyjezdnych kolarzy Niech zwycięży najlepszy tego dnia kolarz, po pięknej walce. Zdecyduje moc technika, waleczność i szczęście. Tak szczęście też trzeba  w kolarstwie mieć. Pisałem już wiele razy że kibicowanie sprawia mi prawie tyle satysfakcji co jeżdżenie na rowerze. Jutro zapowiada się niesamowite widowisko sportowe. Na liście startowej widzę nazwiska które gwarantują ultra-wysoki poziom sportowy Obecność obowiązkowa do jutra!

 

Road-Racing.pl