Acer

 

https://fitwheels.eu/

 

PredatorShot Gravel Bory Race opis Trasy i wyścigu link do zapisów

Kategoria

Zaproszenie.i Opis Trasy Predator Shot Gravel Bory Race.

 

Zapraszamy do zapisów na wyścig gravelowy PredatorShot Gravel Bory Race

https://zapisy.ultimasport.pl/lista/703

Rozgrywamy dwa dystanse 40 kilometrów i dłuższy 80 kilometrów.

Start honorowy wyścigu odbędzie się pod Wiaduktem przy Skateparku przy Wiadukt Plaza  w Bolesławcu. Start ostry wyścigu zlokalizowany jest w Borach Dolnośląskich około 600 metrów od Rancza Piotrowski.

bory gravel

 

Pętla wyścigu to 20 kilometrowy odcinek składający sie  z dróg szutrowych oraz dróg leśnych. !2 kilometrów to odcinek wysokiej jakości szerokiego malowniczego szutru. Na tym odcinku wyścig może przypominać klasyczne wyścigi Gravelowe. Czyli spokojnie mogą tam się przemieszczać znane  z szosowych wyścigów grupy i grupki. Pozstałe8 kilometrów to drogi tworzące infrastrukturę leśna nieco niższej jakości ale nie sa to single dalej mówimy o szerokich leśnych drogach. Przewyższenia na trasie sa pomijalne. Bory  w tej okolicy to płaska okolica może nazbiera się 100 metrów na 20km. Trasa w  skali trudności technicznej,  w skali od 1 do 10 ma ocenę 2. Trzeba będzie jednak jak to  w lesie uważać na zakrętach, bo szuter przyczepności asfaltu jednak nie ma. średnie prędkości czołówki mogą przekroczyć 30 km/h.

 

bory gravel

 

Dla kolarzy chcących się oswoić  z wyścigiem Gravelowym a wielu  z Was będzie startowało  w takich zawodach po raz pierwszy, to idealna trasa. Mniej wytrenowany kolarz bez problemu zaliczy krótszy dystans. Dane będzie mu poczuć jak się jeździ po konkretnych szutrach. Zależy nam by ten wyścig na stałe wszedł do kalendarza imprez kolarskich. udało sie to Road-Racing.pl  z Dog's Head Predatorem. Liczymy na podobny rozwój sytuacji  z wyścigiem Gravelowym.

Mamy kategorie wiekowe dla Kobiet i Mężczyzn startujących na Gravelach, oraz kategorie dla uczestników na rowerach MTB.

 

bory gravel PredatorShot

 

Zapisy są już uruchomione. 

https://zapisy.ultimasport.pl/lista/703

 

Na tą chwile osoby które się zapiszą na stronie Ultima płacą  w biurze zawodów 60 zł. na tydzień przed zawodami opłata wzrasta do 80 zł. Pracujemy nad uruchomieniem elektronicznej płatności. Poinformujemy jak będzie ona dostępna. Wysokość opłaty  w biurze zawodów zależy od daty zapisanie się w systemi UltimaSport . Stąd zachęcam do zapisania się już dzisiaj. Biuro zawodów będzie czynne od 8:30 25.09.2021 przy Wiadukt Plaza. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt pod mailem team@road-racing.pl

 

Bartosz Kasprzyk

prezes Road-Racing.pl