Acer

 

https://fitwheels.eu/

 

Plakat wyścigu Dog's Head Predator Race 2020!-objazd trasy wyścigu

Ważne wydarzenia sportowe zapowiadane są  często przez stworzony na ich potrzebę plakat. W tym roku autorem plakatu jest Maciej Rybycki. Zdolny Grafik i kolarz Road-Racing.pl. 

dogs head predator race
autor Maciej Rybicki

Przy okazji premiery plakatu chciałbym wszystkich chętnych, którzy nie mieli okazji zapoznać sie  z naszą trasą, zaprosić na objazd trasy.  w niedzielę o 11:00 na stacji Paliw w Gromadce spotykamy sie i ruszamy przejechać 2,3 pętle  w zależności od potrzeb. Adres to 11 Listopada 39 A Gromadka. (  w Gromadce jest jedna stacja stacja Paliw. Bardzo łatwo trafićZ Bolesławca wyjeżdżamy o 10:10 spod Ratusza.

Trasa wyścigu nie jest płaska . Mamy dość długi podjazd za startem. Nie jest on mocno nachylony średnio to około 2 %, za to długość ponad 2 kilometry i tempo, jakie zazwyczaj towarzyszy ścigającym się na nim kolarzom tworzy klimat tej części trasy. Kolejne wzniesienie mamy za miejscowością Różyniec. To kilkuset metrowa hopka. To na niej podczas pierwszej edycji Dogs Head Predatora jeszcze na starej trasie odjechał Artur Boratyn  z Diversey Team. W Krzyżowej mamy najwyższy punkt trasy, zaczyna się tam najszybsza część cpętli Dog's Head Predatora.

Malownicze hopki na drodze do mety pokonywane są często prędkościach między 40 a ponad 50 km/h. Idealny asfalt pozwala skupić się na samym ściganiu. a nie torze jazdy.

Dzięki współpracy  z otwartą na kolarzy i niezwykle nam przyjazną Gminą Gromadka możemy Was zaprosić na bardzo fajne ściganie. Trasa zapewnia bezpieczną jazdę. Nie ma niej wielkich trudności technicznych, jest idealna zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych kolarzy. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Via Dolny Śląsk gwarantuje najwyższy poziom oprawy samego wyścigu. Ekipa Road-Racing.pl dba o wszystkie niezbędne przy wyścigu aspekty. 

Dzięki współpracy  ze Starostwem Bolesławieckim prowadzona będzie również klasyfikacji Mistrzostw Powiatu Bolesławieckiego  w kolarstwie Szosowym kobiet i mężczyzn. Zapraszam do zapisów na stronie Via Dolny Śląsk i widzimy się 19 lipca w Gromadce.

 

Bartosz Kasprzyk 

prezes Road-Racing.pl