Acer

 

https://fitwheels.eu/

 

Paweł Słowiński młody talent w Road-Racing.pl

Sobota po całym tygodniu pracy na przyjemności. Dziś oficjalnie do ekipy Road-Racing.pl dołączył 26 kolarz naszej ekipy. 17 latek  z Bogatyni odnotował parę ciekawych rezultatów, choć jeździ na rowerze od niedawna. Ma świetne warunki do uprawiania kolarstwa szosowego. W pierwszym sezonie osiągnął fajne, obiecujące wyniki Jego czas na Smedavie (Bily Potok) zrobił na mnie wrażenie. Jednak nie wyniki, a potencjał do ich osiągania  w przyszłości się liczą. Poza tym  w Road-Racing.pl oprócz sfery sportowej liczą się też inne cechy.. . Amatorskie kolarstwo to zabawa Przed takimi ludźmi jak Paweł może jednak czekać przyszłość. Będziemy  w sezonie 2020 jej częścią. Poniżej o sobie opowie Wam sam Paweł.

Nazywam się Paweł Słowiński mam 17 lat i mieszkam w Bogatyni. Uczę się w technikum na kierunku organizacji reklamy. Zawsze byłem osobą aktywną w sporcie. Kiedy chodziłem do podstawówki, brałem udział w biegach przełajowych oraz zawodach piłkarskich. Wtedy piłka nożna podobała mi się najbardziej i marzyłem o tym, aby zostać piłkarzem. Grałem w klubie.... Przyszedł czas kiedy wsiadłem na rower, przejechałem wtedy 20km z kolegą i zauważyłem, że dobrze sobie w tym radzę. Wtedy moja jazda na rowerze polegała na dojeżdżaniu nim do szkoły i sporadycznych wypadach z kolegami. Spodobało mi się jeżdżenie i postawiłem sobie cel aby przejechać 100km. Udało się, chociaż średnia prędkość wynoszącą 16km/h nie była dla mnie satysfakcjonująca. Coraz częściej jeździłem na rowerze i postanowiłem kupić sobie szosę. Nie znałem się na rowerach i moja pierwsza szosa okazała się zbyt duża. Długość moich wypadów zaczęła rosnąć . Tygodniowo robiłem 100km ale pozycja na rowerze mi nie odpowiadała. Z czasem wymieniłem ją na moją obecną szosę i pojechałem na pierwszy wyścig, ..

w którym uplasowałem się na 4 miejscu. (Via Dolny Śląsk Ludwikowice Kłodzkie) Wtedy powiedziałem sobie, że to nie będzie mój ostatni wyścig, a początek mojej przygody z tym pięknym sportem. Od tamtego czasu wystartowałem jeszcze w trzech wyścigach. Moim największym osiągnięciem jest wygranie czasówki na Smedave. 8km górski odcinek pokonałem w 23 minuty. Myślę, że w koszulce Road-Racing.pl poprawie wszystkie dotychczasowe osiągnięcia i uda mi się osiągnąć wiele sukcesów w kolarstwie.

Sukces  w kolarstwie smakuje specjalnie.  W sportach zespołowych po meczu, połowa zawodników jest zwycięzcami, w kolarstwie jeden. Jeden, na którego pracuję drużyna, każdy kto jest  w stanie pomóc. Życzę Ci Paweł, żebyś mógł tego zaznać.(po obu stronach tej historii jako zwycięzcę i jako wspierający kolegę),. 

Będziemy jako Road-Racing.pl tego częścią i wesprzemy Cię, na tyle na ile możemy. Siłą napędową człowieka są marzenia, trzeba znaleźć  w sobie siłę i wytrwałość, by dużo  z siebie dać i je realizować. Nie szukać wytłumaczeń i usprawiedliwień, to zawsze najłatwiejsze, ale prowadzi donikąd. #betough Witaj  w Teamie.

 

Bartosz Kasprzyk- prezes

Road-Racing.pl