Acer

 

https://fitwheels.eu/

 

Nowy kolarz Road-Racing.pl -Marek Beśka!!

Kategoria

Mam wielka przyjemność przedstawić Wam drodzy czytelnicy i fani teamu Road-Racing.pl, nowego kolarza  w drużynie!! Kolarzem tym jest jeden  z czołowych kolarzy amatorskiego peletonu Marek Beśka. Kolarz ten regularnie finiszował  w czołówce mocno obsadzonych wyścigów. Będzie bardzo istotnym wzmocnieniem składu  Road-Racing.pl na dystansie PRO  w Via Dolny Śląsk. Poz nim  w składzie na ten dystans  w sezonie 2020 są Maciej Rybicki i Kamil Gromnicki oraz Igor Kaźmierczak i Tomasz Łukawski. Jesteśmy gotowi powalczyć o czołowe miejsca na każdym wyścigu VDŚ w nadchodzącym sezonie. Będę szybko kończył swoje miniaki, by dopingować naszych kolarzy na PRO ;-)

Marek kilka słów o sobie

Mam 30 lat, pochodzę  z Wielunia, we Wrocławiu mieszkam od 5.


Kolarstwo:
na rowerze jeżdżę od zawsze. Kolarstwem zaszczepił mnie mój kuzyn, który był zawodnikiem elity, nie musiał mnie namawiać do dołączenia do klubu.
w MLKS-ie Wieluń jeździłem i kategorii żak do juniora (2001-2005), 
z roweru nigdy nie zrezygnowałem, ale do poważniejszych treningów wróciłem w 2014, a od 2015 ścigam się w amatorach z lepszymi lub gorszymi efektami, co roku udaje sie złapać parę fajnych wyników:
2015 3 w kat. dystans mega Klasyk Kłodzki 


2017 1 kat kryterium Podgórzyn, 2 Złotoryja,  3 Road tour Tuszyn, 3 sobótka (Wyszehrad)  4 w całym cyklu via (gdyby nie wielka kraksa peletonu pod koniec byłbym 3)

2018 3 klasyk Skalmierzyc ki, w czerwcu złamany obojczyk i po sezonie,

jj
archiwum Marka Beśki2019 3 open 2 w kat baranowski tour Wałbrzych, wyścig życia.
(i przez te parę sezonów chyba z 20 czwartych miejsc, rzadko się zdarzało ze bylem poza pierwszą dziesiątka.

mm
Archiwum Marka Beśkii kiedy noga kręciła jak nigdy wczesniej sezon kończę dzwonem w ludwikowicach klodzkich, złamany krąg piersiowy wycina mnie na dobre 3 miesiące, ale wracam, rośnie motywacja, żeby porządnie znowu przepracować zimę, a na wiosnę znowu bawić sie sportem (póki żona toleruje ciągle wyjazdy i treningi :P )

Tyle od Marka. z mojej strony ciesze się bardzo, że dołącza do nas sympatyczny mocny kolarz. Zabawy  w Road-Racing.pl nigdy nie brakuję, a i kolegów do ścigania będziesz miał mocnych!! ;-) Oraz kibiców głośnych..

Witamy  w drużynie.

 

Bartosz Kasprzyk

prezes Road-Racing.pl