Acer

 

https://fitwheels.eu/

 

Nowy kolarz Road-Racing.pl Daniel Napierala!

Kategoria

 

Czesć,

 

jesień to sezon zmian kadrowych  wekipach amatorskich. Road-Racing.pl zdaję sobie sprawę że by tworzyć drużynę amatorską  z aspiracjami, trzeba coś dać od siebie. Dzięki sposobowi zarządzania ekipą i wsparciu naszego głównego sponsora najlepszej firmy produkującej komputery -Acera, możemy pozwolić sobie na przyjęcie nowych kolarzy. Kolarzy któzy sporo już osiągnęli a wiele jeszcze przed nimi. 3 kolarzy pojawi się  w naszych barwach, dziś mam przyjemność zaprezentować pierwszego  z nich. Nasz skład PRO znacząco się wzmacnia.

 

Daniel Napierała:

26 lat, 168 cm, 59 kg

Największy sukces: V-ce Mistrz Polski 2014 w kat. Cyklosport na szosie z Krzywinia

daniel napierała

 

Sezon 2021 będzie dla mnie dwunastym od kiedy zacząłem swoją przygodę z kolarstwem szosowym. Po 4 latach spędzonych na szosie z epizodami na torze w kategoriach juniorskich od 2013r ścigam się w kategoriach amatorskich. Jestem zawodnikiem lubiącym wyścigi w średnim terenie, techniczne trasy i dłuższy dystans ale też kręte kryteria uliczne. W poprzednich sezonach udawało się zdobywać miejsca w pierwszej 6 w kat. M20 na wyścigach z cyklu VIA Dolny Śląsk czy ŻTC na Mazowszu. W sezonie 2021 chciałbym te wyniki poprawić a za główny cel stawiam sobie MP na szosie w kat. Cyklosport. 

daniel napierała

W drużynie Road Racing.pl jeździ grupa mocnych zawodników i cieszę się, że jestem jej częścią. Liczę, że dzięki wspólnej motywacji będziemy widoczni zarówno na trasie wyścigów jak i na górze tabeli wyników.  

Tego wam i sobie życzę, bo wielką radość sprawia mi kibicowanie naszym kolarzom i zerknięcie na podium jak nasi okupują wysokie miejsca

Zapraszam do przeglądnięcia zawartości kanału Youtube ciekawe materiały kolarskie czekają na Was https://www.youtube.com/channel/UCRTNA6bZ48ZmrdoWqqDlgNA/videos?view_as=subscriber

 

Bartosz Kasprzyk

prezes Road-Racing.pl