Acer

 

https://fitwheels.eu/

 

Marcin Krzywonos - nowy zawodnik Road-Racing.pl

Kategoria

Do Road-Racing.pl dołacza kolejny zawodnik. Na rowerze jeżdzi od 2003 roku Jeździ na rowerze od 2003 roku a ściga sie od 2006 roku. Nie ma specjalnych upodobań co do profilu tras wyścigowych. Lubi jeździć zarówno po górach bo w takim otoczeniu mieszka i trenuje jak i terenie pagórkowatym gdzie pasuje raczej Marcina

marcin krzywonos
Marcin Krzywonos

fizyczne usposobienie- typ klasykowca.

 

Marcin dodaje o sobie: Zima oznacza u mnie drugie życie kolarskie czyli platforma Zwift gdzie uwielbiam trenować a także rywalizować. Wszystko to jednak sprowadza się do jednego- do nogi by ta była gotowa na outdoorową rywalizację Brałem udział w licznych wydarzeniach kolarskich m.in La Marmotte w 2006 i 2007. Bardzo się ciesze że mogę dołączyć do świetnej ekipy jaką jest "Road Racing" , której celem jest dobra współpraca, fun i poprawianie swoich możliwości podczas wyścigów.

dd
Marcin Krzywonos autor zdjęcia F. Makarewicz

Marcin zdobył  w tym roku mistrzostwo Polski  w Zwift. Wspominał o nim Darek Baranowski na Eurosporcie.

 

Na La Marmotte byli tez dwaj inni kolarze Road-Racing.pl Maciej Kasprzyk i Tomek Łukawski. Oraz nasz kolega Józef Wojteczek. Kultowe Granfondo w  Alpach ściąga co roku mnóstwo kolarzy. Marcin w obecnym sezonie zimowym został Mistrzem Polski podczas wyścigu na platformie Zwift. Tak jak sam powiedział zimowe akcje  z Zwiftem traktuję jako sposób na przygotowanie si…ę do sezonu bez zbędnej nudy.

Cieszymy się że Marcin do nas dołączył. Po pierwsze znamy Marcina, pasuje do naszego Road-Racingowego profilu jako zawodnik i kolega Po drugie będzie cennym wsparciem podczas kolarskich zmagań m.in. na Via Dolny Śląsk. Witaj  w Teamie Marcin!

 

Bartosz Kasprzyk

prezes Road-Racing.pl