Trening Kolarski z Tomaszem Kiendysiem

 

https://fitwheels.eu/

 

Kwiatkowski z szansą na zwycięstwo z Tirreno Adriatico

Kategoria

Kibicujcie dziś koniecznie Michałowi! Triumf w  prestiżowej etapówce jest na wyciągnięcie ręki wszystko co trzeba zrobic to mocno pojechać jazde indywidualna na czas. .

Jazda indywidualna na czas to jedna  z specjalności Michała drugie miejsce na etapie TDF za Bodim. Tytuł mistrza Polski. Wiele świetnych wyników  w czasówkach na wyścigach i medal MŚ w TTT. Trzymajmy kciuki. 

Tirreno Adriatico to prestiżowy wyścig etapowy stojący  w kolarskiej hierarchii pięterko wyżej od rozgrywanego po  sąsiedzku Paryż Nicea. TT rządzi sie swoimi prawami generalnie to idealne porównanie możliwości kolarzy . Trzeba jednak mieć również trochę szczęscia. Czym jest jego braka  w tym roku przekonali się miedzy Mark Cavendish  i Gerraint Thomas. Ten drugi niedługo jak tak dalej pójdzie będzie miał lęki związane  z wsiadaniem na rower jeśli ów rower będzie się znajdował we Włoszech. śledzący wyścigi World Tour wiedzą że co wyścig we Włoszech to kraksa i pech dla Gerrainta.

Michał dopiero zaczyna kampanie wiosenną. Przed nim kilka kultowych klasyków będzie sie działo. Z tryumfem  z Wyścigu Dwóch Mórz na pewno będzie jeździło się spokojniej

 

Road-Racing.pl