Acer

 

https://fitwheels.eu/

 

Konkurs z marką Predator. Ostatnie dni głosowania!!

Kategoria

Cześć. Firma Aceri Road-Racing.pl przygotowali dla Was czytelnicy i followersi zabawę i świetną nagrodę. Headset gamingowy marki Predator. Super jakość ciekawy design, to cechy produktów Predator. Nie inaczej jest i tym razem .

...

Ale jak to wygrać? Na Facebooku i  w poprzednim artykule opisałem zasady konkursu. Dodaje dziś informacje, że możecie edytować do jutra do północy swój wpis. Tu bym się jednak  mocniej zastanowił. Ostatnio na GrandTourach widzieliśmy załamanie formy  w 3 tygodniu, już dwa razy. Pierwszy raz to Yates na Giro rok temu. Drugi raz to Rysiek Carapaz leczący ze złudzeń Roglica na Giro w tym roku. Wysiłek i zmęczenie się kumulują. Nie każdy ma charakterystykę Nibalego i Contadora którzy  w 3 tygodniu wykańczali przeciwników .Jeden dzień słabości i praktycznie po nim możesz na spokojnie walczyć o zwycięstwa etapowe... Przypomnijcie sobie, ile stracił Yates i co zrobili kolarze Sky Teamu, jak przyuważyli że Yqtes słabnie. Docisnęli gaz do dechy, przypomnę tym którzy nie pamiętają.

To samo może się zdarzyć na Vuelcie. Albo Słoweńska rakieta wytrzyma, albo nie. Czai się Movistar czai się Astana. Czai się Pogacar który co prawda powiedział że chce stać obok Roglica na podium. Nie dodał po której stronie chciałby stanąć...

Zachęcam do zabawy

 

link do opisu zabawy:

http://road-racing.pl/artykul/konkurs-okazji-vuelta-espana-z-firma-acer

Link do miejsca gdzie głosujemy:

https://www.facebook.com/RoadRacingpl/posts/2584410888278605?notif_id=1567836281211514&notif_t=page_post_reaction

link do kanał YouTube Road-Racing.pl

https://www.youtube.com/channel/UCRTNA6bZ48ZmrdoWqqDlgNA/videos?view_as=subscriber

 

Pamiętajcie, warunek niezbędny do wygrania konkursu to polubiony kanał Youtube i fanpage na FB linki powyżej.  Zachęcam też do przejrzenia naszej strony i kanału. Warto ;-)

 

Road-Racing.pl