Acer

 

https://fitwheels.eu/

 

Igor Kaźmierczak wystartował w Immotion Inpeak CX

Kategoria

Cycling Sunday-Road-Racing.pl

Dziś krótki wpis ale za to radosny i treściwy

Sezon CX ma się już ku końcowi. W jednym  z ostatnich wydarzeń sezon dla Road-Racing.pl otworzył Igor Kaźmierczak. Impreza to Immotion inpeak CX Wrocław.Zawody zorganizowały chłopaki  z ImMotion czyli klub skupiony wokół sklepów sprzedających m.in. rowery Specialized. Inpeak to Wrocławska firma zajmująca się pomiarami mocy.

Igor mimo tego że nie bardzo miał się jak przygotować, nie mazał się i ruszył do boju😉. Takie postawy zawsze promujemy. Nie napadamy tez na tych którym czasem motywacji brakuję. Niemniej jednak Igor zajął miejsce  w połowie stawki  w ekstremalnie trudnych warunkach na śniegu. Kolce sa chyba  w CX zabronione( a nawet na pewno). Stąd technika technika, technika. Do tego płuco  z stali. Tego rodzaju wysiłki wymagają specjalistycznych ćwiczeń i samozaparcia.

Gratulacje Igor -sezon startowy  rozpoczęty. (kolarski- nasi już biegali)

W zawodach wystartowali równiez znajomi kolarze Mikołaj Jurkowlaniec, Szczepan Paszek i Artur Kubicz. Dla wszystkich uczestników szacun za ch,ęci do rywalizacji  w takich warunkach.

Myślę, że startów zawodników Road-Racing.pl  w tym roku nie zabraknie. Mnie to cieszy, lubię dokumentować te starty. Od czasu do czasu lubię nawet wystartować 😉. Nic nie zagrzewa mnie do walki na ostatnich metrach jak czekający koledzy  z ekipy. Każdy lubi doping dlatego później kibicuje się chłopakom  z długich dystansów i człowiek wie żyje cos się dzieje.

Z kolarskich zajęć dziś wymieniłem kiere  w swoim góralu. Grunt do zorganizowanie i narzędzia  w tym strzykawka do wpompowania wody pod gripy. Lubię cos podłubać przy rowerach bardzo mnie to odpręża.

cx
JeGo Fotografia - autor zdjęcia

 

To tyle na dziś Pakuje się powoli  z żoną na wydarzenie na które czekamy już od dwóch miesięcy Best of Standup w Zielonej Górze. Bilety rozeszły się błyskawicą. Rafał Pacześ wystarczył by mi żebym tam jechał a tu jeszcze będzie Łukasz Lotkowski i inni Oj będzie się działo, będzie kupa śmiechu. Tego nam tez potrzeba szczególnie jak takie Sralpe za oknem. Niemniej jednak Sralpe się zaraz skończyć musi, tak mówi historia meteorologii. Bądźmy czujni wiosna jest tuż za rogiem

 

autor zdjęć na okładce artykułu oraz na sliderze JeGo Fotografia