Acer

 

https://fitwheels.eu/

 

Challenge de Malorca Okiem Emila i Wyścig CX we Wrocławiu

Dziś krótki wpis a sporo zdjęć. Nasz kolega przebywa obecnie na Majorce. Jako kolarz jeżdżący na rowerze od zawsze ( zaliczył między innymi wyjazd do Egiptu z Polski na rowerze) nie mógł nie pojawić się na starcie Majorkańskich klasyków. Fotka  z Alejandro Valverde to marzenie wielu  z nas(moje na pewno). Kilka innych ujęc też robi wrażenie dziękujemy Emilowi za miłe chwile. Gdy zdjęcia pojawiły się na kanale Road-Racing.pl myślałem, że to jakiś fotomontaż ;-).

Alejandro Valverde

Alejandro i Emil .

Marczyński
Tomasz i Emil ;-)
gg
Pascal Ackerman Bora Hansgrohe.
movistar
Movistar Team
Alejandro Valverde
MR Fleche Wallone ;-)

 

Marczynski
Maniek pozdrawia swoich fanów!

Z World Tour wracamy na lokalne podwórko. Dziś odbył się wyścig CX/MTB we Wrocławiu. Kilka słów o imprezie od naszego kolarza uczestnika wyścigu Łukasza Dwornickiego z Środy Śląskiej Zawody organizowali UCI Bandits Wrocławska grupa, która zajmuje się organizacją imprez nie zawsze zgodnych z UCI. Dzisiaj liczyła się dobra zabawa w gronie znajomych i cel charytatywny. Jednocześnie noga została przepala rundy mocno wyczerpujące i wiatr, który dołożył swoje. Zawody odbyły się we Wrocławiu w parku tysiąclecia. Duża frekwencja, luźna atmosfera i mocne ściganie .

dwornicki
zródło zdjęcia  Strava.com

Tyle od Łukasza na zdjęciach widać kawał dobrej roboty organizatorów. Jednak Dolny Śląsk to jest wyjątkowe miejsce na mapie Polski od  w kolarstwie. Gratuluję świetnej imprezy i szczytnego celu.

 

Road-Racing.pl