Acer

 

https://fitwheels.eu/

 

Acer Predator dla kolarza Road-Racing.pl - Zapowiedż Dog's Head 3!!!!

Kategoria

Hello Legends and Super Legends 😉

Dziś dotarł do mnie ultra wypasiony komputer gamingowy Predator Helios 300. Komputer ma dysk ssd 512 GB + 1 TB hdd potężny Procesor Intel Core i7 7700 HD Grafikę Nvidia Ge Force GTX 1060 Ogólnie jest rakita nie  z tej ziemi. Komputer jest nagroda ufundowana dla kolarza Road-Racing.pl który ukończy 3  z edycji Via kończąc na na wyścigu  w Miliczu. W grze są dalej Oliwer Kahl, Krzysztof Szmigiel, Marcin Cawricz i Kuba Żoga, Roman Smoleński, Tomek Łukawski i Mirek Łukawski. Ja się wycofałem, fun macie mieć Wy. Nagroda taka jest możliwa dzięki współpracy Road-Racing.pkl  z Acer Polska (Predator to high endowa- gamingowa marka Acera) Konkretnie za ta współpracę po stronie Acera odpowiada kolarz Road-Racing.pl, a zawodowo Country Manager Acera w Polsce-  Łukasz Łopuszyński. Dzięki Łukasz!!

Acer

Łukasza poznałem  z Żmigrodzie. Idąc od startu  jak wariat po zakrętach, doszedłem go  w połowie pierwszego kółka i tak powalczyliśmy wspólnie o całkiem ładny rezultat. Przez pomyłkę zafiniszowałem 2 km za szybko i  w ten sposób zrobiłem sobie 70 metrów luki którą dowiozłem do mety.  Do mety  w Żmigrodzie  w zeszłym roku wiodła ultra kręta droga, jak wbiłeś się pierwszy pod mostek to była szansa że i pierwszy dojedziesz do kreski . Później więcej  z nim przegrywałe niż wygrywałem ale się nie poddaje. Jak nie  w Żmigrodzie to gdzie się pytam i czekam spokojnie na przyszłą sobotę.

 Luksusowe produkty zawsze maja luksusowe opakowania. Kolekcja pudełek Campagnolo leży sobie na regale  z książkami  za moimi plecami   w pokoju. Są tu też pudełka Dura Ace z czasów używania Dura Ace 9000. Shimano wie doskonale że klient na sprzęt  z najwyższej półki doceni, oprócz działania tez ładne opakowanie. Predator jest zapakowany tak, że fan komputerów Gamingowych, może nie przeżyć odpakowywania a co dopiero odpalanie maszyny. . Komputer jest ciężki i duży waży więcej niż dwa moje ultrabooki razem wzięte. Widocznie radiatory i tak wypasione komponenty swoje muszą ważyć. Ekran idealnie i kontrastowo odzwierciedla to co wyświetla. Mam porównanie ultrabooka Acera i Della Latitude Matryce używane  w Acerach miażdżą Della o długość stadionu. Mam nienajlepszy wzrok stąd zwracam uwagę na takie rzeczy.

Ta wiadomość jest potwierdzeniem poprzedniej zapowiedzi. Słowo prezesa droższe od złota ;-) Jednak prawdziwy hit jest dopiero tu. 3 komputery Predator zostaną ufundowane dla Zwycięzców  w kategoriach wiekowych na…. Dogs Head 3. Tak moi drodzy. Nie kto inny jak  redaktor Bartosz odkrył któregoś ładnego dnia, że ślad trasy na rundzie Dogs Head układa się  w kształt głowy psa, konkretnie Cocker Spaniela. . To spostrzeżenie plus fakt idealnych asfaltów, plus 600 metrów ożywającego rywalizacje  grubego bruku. Dwa kółka oddzielą chłopców od mężczyzn. 75 km ostrej walki na płaskim i małych hopkach będzie wymagało idealnej taktyki i nogi na finisz. Idealna trasa pod sprinterów  z ciężką noga ale sprinterzy najpierw muszą do mety dojechać. Tu sprawę utrudnia im klasykowcy, dający  z siebie pewnie wszystko na bruku i na sekcjach podjazdów. Niezbyt stromych, ale dość długich i skupionych  w jednym fragmencie trasy. Przewidywany termin wrzesień 2018. Szykować nogę chłopy będzie się działo. Chcemy aby wyścig był legalny. Jest to wręcz wymóg. Stąd przystępujemy do pracy na odcinku wyznaczenia optymalnej daty i zorganizowania dla Was wyścigu o którym będziecie z wypiekami na twarzy rozmawiali długo, długo po starcie. Nie jestem Marcelem Proustem nie napisze dla Was "W poszukiwaniu utraconego Czasu 2". Ale zawsze możecie liczyć na fajne wpisy i ciekawe imprezy, które organizujemy. Niezwykle się tez ciesze  z rangi nagród, to wielka przyjemność dla mnie wręczyć wam tak świetne nagrody. Młynek  w zeszłym roku bardzo się cieszył Kto będzie się cieszył  w tym roku? Się zobaczy. Jeden mój kolega  z południa, konkretnie  z Cieplic, mówił, że aby go zaprosić na wyścig, wystarczy aby był płaski itd. Przemo ten wyścig jest płaski, czuj się zaproszony😉 .

dogs head
Ekipa przed Dogs Head 1

Oprócz trzech komputerów będą też inne nagród suma nagród ma sięgnąć 20 kpln. Tak to wygląda na tą chwile ostatecznie potwierdzę Wam te fakty po podpisaniu stosownych umów na ten wyścig.

dogshead
Dogs Head 1 Autor zdjęcia Mariusz Ryż
.
Dogs Head 1 autor zdjecia Mariusz Ryż

W tym tygodniu jeszcze coś na stronę wjedzie. Marek przesłał już relację, test kół Fulcrum Racing Quattro Carbon jest już gotowy Zdjęcia zdążyłem zrobić przed deszczem. Stay Tune 😉

Bartosz Kasprzyk

Road-Racing.pl

Zdjęcia 3 i 4 autorstwa Mariusza Ryża wszelkie prawa autorów zastrzeżone