Acer

 

https://fitwheels.eu/

 

1. miejsce Igora Kaźmierczaka w Solid Road Gostyń!!!

Drugi dzień weekendu wyścigowego  z Solid Road  w Wielkopolsce to wyścig w Gostyniu. Niełatwa runda, ciężkie warunki i wiatr gwarantowały konkretne ściganie. Mocna stawka zawodników zapowiadała ambitna konkretną walkę na trasie.. Umiejętność zachowania się podczas rantów i moc, były dziś kluczowe.

 

igor
Igor Kaźmierczak -Road-Racing.pl 1 miejsce Solid Road M40

 

Igor Każmierczak dołączył do Teamu Road-Racing.pl  z Kamilem Gromnickim i Bartkiem Prekielem w sezonie 2019. Po wielu wysokich lokatach to pierwsza "jedynka" podczas reprezentowania naszych barw. Cała ekipa bardzo się cieszy  z sukcesu Igora. Warunki i moc były już wcześniej. Taki jednak urok kolarstwa, że  z 100, 200 osób wygrywa jedna. Na finalny sukces składa wiele niuansów. Dziś wszystko zagrało i możemy świętować razem  z Igorem!!!   Igor zebrał dziś owoc wielu lat konkretnych treningów, które sam sobie układał. Wielkie Gratulacje ode mnie i od całej ekipy Road-Racing.pl.

W wyścigu ścigali się również inni kolarze Road-Racing.pl. Marek Beśka zajął wysokie 10 miejsce  w kategorii M30. Forma cały czas rośnie. Łukasz i Radek zebrali kolejne cenne doświadczenia i przepalili porządnie nogę.  Dla porządku Łukasz był o 6 minut szybszy od Radka.To ważne, bo to mieszkańcy tego samego osiedla, a lokalne rywalizacja ma swój koloryt.

Jutro ściganie po płaskim więc dalej jesteśmy  w grze. Trzy dni ścigania  z rzędu to doświadczenie samo  w sobie. Daje to minimum wyobrażenia, czym musi być ściganie się przez 3 tygodnie po gigantycznych górach  z dwoma dniami przerwy....

Na ten sezon przygotowaliśmy mocny skład i zawodników, którzy już mają na koncie sporo sukcesów, plus takich, którzy o te sukcesy dopiero powalczą na dużych amatorskich  wyścigach. Mam tu na myśli najmłodszego kolarza Road-Racing.pl Pawła Słowińskiego , który zadebiutuje  w naszych barwach  w Klasyku Karkonoskim. Czekamy też na stały jedynej, póki co dziewczyny  w ekipie Karolina rozpocznie sezon również  w Szklarskiej. Trzymamy i za nią kciuki.

Jest też, rzecz jasna miejsce  w naszej ekipie dla ludzi, którzy po prostu lubią pokręcić na szosówce. W zawodach mogą nie startować i też będzie dobrze ;-) Taka to filozofia, nie spinania się zanadto...Taki jest Road-Racing.pl.

Jutro kolejny dzień zmagań przed kolarzami. Do zobaczenia

 

Bartosz Kasprzyk

prezes Road-Racing.pl